*brrrrrm*

No jakpak dělá motorka?
*brrrrrm*

Mohl jsem pravda trochu více potrápit ten obalovaný květák, co nosím na krku, ale v poměru cena/výkon je tento nadpis nedostižný, zkrátka citoslovce mají svoje vnitřní kouzlo a jste-li poněkud zemitější nemajíc v oblibě přespříliš složité konstrukce dlouhých souvětí plných vložených vět s množstvím kudrlinek adjektiv, nehledě na to, jak lze takovým jedním citoslovcem přesně sdělit vztah ke skutečnosti, oceníte je nejméně dvojnásob.

Shrnuto a podtrženo (míněno obrazně, pozn. pro editor) jsem asi přirostl k motorce. Naštěstí není moc velká, takže se s tím dá v pohodě žít. Jsou lidé, co říkají, že jezdit na motorce dává svobodu jet kam člověk chce a rychleji než ostatní. No, já myslím, že to dokáže dát mnohem víc, ale musí se jezdit trochu pomaleji, aby se stačilo zjistit to, že nejde jen o byť neobyčejnou svobodu pohybu, ale vlastního myšlení a sebe sama.

Během toho užívání už jsem stačil vidět spoustu pěkných věcí, taky parkrát pěkně zmoknout, ale protože tuky se nerozpouští ve vodě, ale lihu, a protože takové štěstí nás ještě nepotkalo, stále tu jsem. Také jsem si po dva dny za sebou empiricky ověřil, že v pohodě dojedu do Orlických hor, abych se mohl porozhlížet po tom, jak to naši předkové kolonizovali, což jsem měl v plánu, ale znáte to. Někdo má doma třeba ještě ze svých dětských let nepřečtené číslo Mateřídoušky, protože čekal na vhodnou příležitost přečíst jej. Vám i sobě tak přeji, ať dobře dojedete.