Sázení stromků

V sobotu jsme se při návratu z hradů zastavili v obchodě a koupili několik malých stromků, abychom opět přispěli svojí trochou do zahrady. Jednou trochou jsme přispěli minulý rok, kdy puffin přivezl z [jůesej], čti USA, cibulky od krokusů, které jsme zasadili do trávníku a poté ještě i další. Aby to bylo hezčí, nesázeli jsme je jak nás napadlo, takže teď ráno co ráno křižujeme trávníkem a máme radost, kde ještě co vykvetlo a abyste mohli mít radost i vy, dal jsem sem dvě fotografie.

Jak jsem již zmiňoval, v neděli jsme se plně věnovali sázení. Nejprve jsme zasadili višeň, poté dvě hrušky a nakonec švestku. Na první fotografii to vypadá, že puffin zaujal kalsickou pózu s lopatou, ale nenechte se mýlit, kutal statečně, je vidět, že hrabání nor do země mají puffini v krvi, ale jíl je jíl, a tak si i on potřeboval trochu odpočinout. Na druhé fotografii pak puffin fotil stromeček a nějaká potvůrka mu tam záměrně vlezla do záběru

Teď, když už jsou stromky zasazeny a stránky dopsány se obě zvířátka pomalu chystají a hodně těší do pelíšku a doufají, že se stromky ujmou a bude se jim dařit. Méďa ještě doufá, že někdo zachrání Koštálov a Kamýk a další hrady, ale to už je zase jiná pohádka a doufejme, že se šťastným koncem.