Procházka do lesa

Jak jsme tak v sobotu, po návratu ze Zlína, seděli u počítače, z puffina se pomalu stával magnát v oblasti zábavních parků, čas letěl a budvárku valem ubývalo. Spát jsme šli celkem pozdě a tak jsem se druhý den ani já nevyvalil z pelíšku nijak brzy a protože ani počasí nevypadalo přesvědčivě, odložili jsme plánovanou cestu na hrad Kostomlaty, alias Mydlovar a abychom měli alespon trochu pohybu, vydali jsme po obědě na procházku do lesa.

Vyrazili jsme jen nalehko, rozuměj pouze s foťákem, bez stativu, GPSky a xx dalších brašniček, tedy ne nalehko v plavkách a užili si docela pěkné přírody a fotografování. V lese bylo ještě nezvykle sněhu, ačkoliv na poli už to byly spíše jen náznaky.

potůček v lese  dal jsem se na umění :o)  pohled na Hradec Králové  puffin hledí v širé dálavy
První fotografie je potůček v lese. Druhá fotografie je pokus o trochu jinou fotografii. Zaostřil jsem na hodně krátkou vzdálenost a fotil na co nejkratší čas, aby se obraz nestačil prokreslit a vznikl tak jen takový rámcový barevný pohled, kde neruší detaily a člověk může popustit uzdu fantazii :o) Třetí fotografie je pohled na Hradec Králové a na čtvrté fotografii je puffin zamyšleně hledící v širé dálavy.